• Obszar 1

• (Obszar nr 1 wychowanie fizyczne – zajęcia edukacyjne)

Dzieci 4,5-letnie z naszego przedszkola cyklicznie uczestniczą w zajęciach gimnastycznych, podczas których wykonują różnego rodzaju ćwiczenia rozwijające sprawność wszystkich części ciała. Podczas zajęć obowiązuje strój gimnastyczny, w który przedszkolaki samodzielnie się przebierają.

Aby uatrakcyjnić zajęcia dzieci korzystają z różnego rodzaju pomocy tj. piłek, woreczków, szarf, krążków, hula hop, obręczy, pachołków itp.

KAŻDY  PRZEDSZKOLAK  POWIE, ŻE RUCH I ZABAWA

TO  ZDROWIE

Dzieci z grupy 3-4 latków z wielka ochotą i zapałem biorą udział w zabawach i ćwiczeniach ruchowych podczas, których doskonalą swoje umiejętności.  Wszystkie ćwiczenia wpływają pozytywnie na rozwój sprawności ruchowych każdego przedszkolaka.

Zapraszamy do galerii !